Tax and Trade - Rolety, żaluzje, moskitiery

Tax and Trade to firma działająca na polskim rynku nieprzerwanie od 2010 roku. Jesteśmy dostawcą systemów osłon okiennych wewnętrznych oraz zewnętrznych. Krótkie terminy realizacji oraz fachowa obsługa zapewnia zadowolenie i satysfakcję naszych klientów.

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, instytucjonalnych, firm remontowo-budowlanych oraz pracowni architektonicznych i projektowych.

Obszar działania

Głównym miejscem wykonywania naszej działalności jest województwo mazowieckie oraz Kotlina Kłodzka. Przy większych realizacjach jesteśmy do dyspozycji naszych klientów na terenie całego kraju.

O-nas
ikona-pracownika
5
Doświadczonych pracowników
ikona-okna
1200
Wykonanych
prac
ikona-nagrody
12
Lat doświadczenia na rynku
ikona-klienta
950
Zadowolonych klientów
Nasza specjalność

Dlaczego wybrać nas?

Rolety

Rolety

W większości przypadków rolety w domach są już standardowym elementem procesu budowlanego. Podziwiamy ich wygodę i skuteczność. Nie ma problemu z montażem rolet na wymiar, jeśli konstrukcja naszego domu uwzględnia nietypowe okna i wymiary.

Żaluzje

Żaluzje

Żaluzje z powodzeniem zastępują zasłony i firany, a także tradycyjne rolety. Ich wszechstronność pozwala na zastosowanie nawet w ciężkich architektonicznie miejscach. Nasza firma specjalizuje się w zadaniach specjalnych - zaprojektujemy i dobierzemy odpowiednie żaluzje do Twoich wnętrz.

Moskitiery

Moskitiery

Każdy z nas zna problem denerwujących owadów, które dostają się do wnętrz i zakłócają nasz spokój. Gryzące komary, bzyczące po nocach muchy, owocówki i osy atakujące żywność w kuchni czy na zastawionym stole - każde z tych owadów zakłóca nasz spokój.

Obszar działalności

Głównym miejscem wykonywania naszej działalności jest Kotlina Kłodzka oraz województwo mazowieckie. Przy większych realizacjach jesteśmy do dyspozycji naszych klientów na terenie całego kraju.

Mapa działalności
  • Kłodzko
  • Nowa Ruda
  • Radków
  • Polanica-Zdrój
  • Duszniki-Zdrój
  • Kudowa-Zdrój