Tax and Trade - Rolety, żaluzje, moskitiery

Tax and Trade to firma działająca na polskim rynku nieprzerwanie od 2010 roku. Jesteśmy dostawcą systemów osłon okiennych wewnętrznych oraz zewnętrznych. Krótkie terminy realizacji oraz fachowa obsługa zapewnia zadowolenie i satysfakcję naszych klientów.

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, instytucjonalnych, firm remontowo-budowlanych oraz pracowni architektonicznych i projektowych.

Obszar działania

Głównym miejscem wykonywania naszej działalności jest województwo mazowieckie oraz Kotlina Kłodzka. Przy większych realizacjach jesteśmy do dyspozycji naszych klientów na terenie całego kraju.

O-nas
ikona-pracownika
5
Doświadczonych pracowników
ikona-okna
1200
Wykonanych
prac
ikona-nagrody
12
Lat doświadczenia na rynku
ikona-klienta
950
Zadowolonych klientów
Nasza specjalność

Dlaczego wybrać nas?

Rolety

Rolety

W większości przypadków rolety w domach są już standardowym elementem procesu budowlanego. Podziwiamy ich wygodę i skuteczność. Nie ma problemu z montażem rolet na wymiar, jeśli konstrukcja naszego domu uwzględnia nietypowe okna i wymiary.

Żaluzje

Żaluzje

Żaluzje z powodzeniem zastępują zasłony i firany, a także tradycyjne rolety. Ich wszechstronność pozwala na zastosowanie nawet w ciężkich architektonicznie miejscach. Nasza firma specjalizuje się w zadaniach specjalnych - zaprojektujemy i dobierzemy odpowiednie żaluzje do Twoich wnętrz.

Moskitiery

Moskitiery

Każdy z nas zna problem denerwujących owadów, które dostają się do wnętrz i zakłócają nasz spokój. Gryzące komary, bzyczące po nocach muchy, owocówki i osy atakujące żywność w kuchni czy na zastawionym stole - każde z tych owadów zakłóca nasz spokój.

Obszar działalności

Głównym miejscem wykonywania naszej działalności jest Kotlina Kłodzka oraz województwo mazowieckie. Przy większych realizacjach jesteśmy do dyspozycji naszych klientów na terenie całego kraju.